Ste futbalisti? Máte záujem venovať sa svojmu futbalovému rastu aj mimo tréningového procesu vo vašom klube? Chcete vyskúšať niečo nové? Máte záujem zlepšovať sa a odstraňovať svoje nedostatky? Chcete byť lepší ako vaši spoluhráči? My vám môžeme pomôcť odstraňovať vaše nedostatky, zlepšovať vaše výkony a byť lepší ako vaši spoluhráči. Na vaše požiadanie vieme zabezpečiť individuálne futbalové tréningy pre hráčov a hráčky vo veku od 10 rokov. Tieto tréningy budú zamerané na rozvoj činnosti, v ktorých máte rezervy. Tréneri v kluboch nemajú dosť priestoru, aby sa hráčom venovali individuálne, a preto každý hráč by sa mal svojmu osobnému rastu venovať individuálne vo svojom voľnom čase.

Fotka1

Ak si nie ste istí čo treba zlepšovať, ponúkame skauting, na základe ktorého vám navrhneme našu predstavu ohľadom progresu futbalistu. V prípade záujmu vieme zabezpečiť aj brankárske tréningy. Tréningy budú viesť renomovaní tréneri, ktorí sú zároveň bývalými slovenskými futbalovými reprezentantmi, v súčinnosti s poradenstvom anglického trénera Dave Johnsona, ktorý pôsobil ako tréner v Arsenale Londýn, West Ham United a Tottenham Hotspur. Jeho rukami prešli hráči ako Jack Wilshere, Alex Iwobi, Nelson Reyes, Joe Willock, Ainsley Maitland - Niles a mnohí ďalší.

Fotka1

Tréningy budú individuálne alebo skupinové maximálne 6 hráčov na jedného trénera. Podľa Vašich požiadaviek môže byť tréning jednorázový alebo vieme tréningové jednotky naplánovať na dlhšie obdobie. Tréningy budeme organizovať každý pondelok od 14:00 do 18:00 na umelej tráve v Podunajských Biskupiciach a jedna tréningová jednotka bude trvať jednu hodinu. Začíname prvý novembrový pondelok. V prípade záujmu sa vieme prispôsobiť inému termínu.V júni tohto roku sme organizovali tréningový kemp West Ham United. Tohto kempu sa zúčastnili hráči ako Kryštof Hampl český reprezentant do 16 rokov, ktorý v lete prestúpil z Pardubíc do Glasgowa Rangers a podpísal so škótskym mužstvom dvojročnú zmluvu. Hráč Ján Novák zo Zbrojovky Brno dostal pozvánku na stáž do Tottenhamu Hotspur. Braňa Spáčila, slovenského reprezentanta do 17 rokov a hráča FC Nitra, si vyhliadli skauti West Hamu United a počas zimy by mal v tomto londýnskom mužstve absolvovať týždňovú stáž. Veľmi dobre začal sezónu hráč v drese Kladivárov Sebastián Nebyla, ktorý v kategórii U18 v 7 zápasoch strelil 6 góly.V Rámci tohto kempu sme sa tak isto zamerali na zlepšenie individuálnych činností hráčov a prinieslo to počas jesene badateľný efekt. Tieto kempy budeme pravidelne opakovať raz až dvakrát do roka. Za účasti našich trénerov a anglického trénera Davida Johnsona. Ak Vás naša ponuka zaujala neváhajte nás kontaktovať. Viac info sa dozviete:
Fotka1   Ing. Emil Kovarovič
Fotka1   kovarovic.e@gmail.com
Fotka1   0903 445 140
Fotka1   Lukáš Kondela
Fotka1   lukaskondela@gmail.com
Fotka1   0902 697 245